HeroesOfSilence

Europe Maple Story Guild


#1 2008-02-14 13:43:19

JarzabPL

Moderator

2382932
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-02-10
Posty: 9
Punktów :   
Data ur.: 25.09.1990

EMS Patch

Otoz - jak narazie krąza plotki o tym ,ze nowy patch + zmiana adresów bedzie miala miejsce w piątek.
Jak narazie jednak nic nie jest pewne.
Wiec niech Ci co maja expic na xentarze lepiej sie pospiesza , bo moze
byc wielki zonk wlaczajac go w popoludnie w piatek
Jak narazie jednak mysle ze ML 1129.1 posluzy dobrze jeszcze dlugi czas .

W sumie dobrze dla niektorych - wkoncu bedzie wiecej wolnych map

Lepiej uczcie sie haxowac na ML .
Wkoncu haxowali beda tylko Ci z "doswiadczeniem" a nie kazdy umiejacy nacisnac f1-f9.

Moze podam tez jak nie zostac zbanowanym przez te 3 dni
Nie bedzie to kopia tematu z oryginalnego mpc

Nie haxujcie w Kerning , calym dungeon i na lucidiach - to czeste miejsca odwiedzane przez "gmow"
Nie haxujcie po 1 : 30 az do 6 - To czas " aktywnosci" gmow i ok 80% ludu botujacego w nocy bany dostaje (w tym bylem i ja tylko ,ze na 2 postaci)
Ofc - nie haxowac na latajacych potworkach
Obale rowniez mit o tym ,ze nie mozna zmieniac ch co jakis czas - guzik prawda - ja na zombi od 54 lvla siedze az do teraz (76lvl) i ani razu mnie ban za to nie spotkal.
Jezeli juz naprawde musicie cos na komputerze zrobic - nie minimalizujcie bota(tylko poprostu wylaczcie maple) .Jezeli bedzie to "ciezka" praca dla komputera - za takie cos czeka Cie AB ( sam tego doswiadczylem edytujac moje cv , sluchajac muzyki i jakies inne smiecie mialem pootwierane - wchodze do maple a tam "You can login after XX XX XXXX")

Tak na koniec piszac chcialem powiedziec ,ze nawet dobrze ,ze xentar "wyszedl " dla szerszego grona - zawsze bedzie go mozna wykorzystac jako fajnego i prostego autopota / keya.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inspire.pun.pl www.sex-and-the-city-rpg.pun.pl www.bakugan-dark-revisions.pun.pl www.podrozuj.pun.pl www.polishcrew.pun.pl